درباره‌ما —

گروه بازرگانی روستا طب پلاست فعالیت خود را از سال ۱۳۹۲ در زمینه تهیه, تولید و توزیع ظروف‌های محصولات آرایشی بهداشتی، دارویی و غذایی فعالیت می‌کند.

رسالت شرکت روستاطب

بالابردن سطح کیفی محصولات با قیمت مناسب برای مصرف کننده عزیز و محترم و بکارگیری و اشتغال جوانان خوش ذوق و پرانرژی و دارای انگیزه‌.

از جمله تولیدات گروه بازرگانی روستاطب پلاست در زمینه محصولات شوینده بهداشتی و آرایشی بهداشتی میتوان به انواع پمپ های تریگر پمپ های اسپری پمپ های غلیظ پاش انواع قوطی کرم ظروف مام رول و قطره چکان های آبکاری اشاره کرد که با بهترین کیفیت و در طرح ها و اندازه های گوناگون و کاربرد های متنوع تولید میشوند .

گروه بازرگانی روستاطب پلاست به طور ویژه در زمینه توزیع انواع شیشه های دارویی به شرکت های داروسازی در سطح کشور و همچنین صادرات شیشه های دارویی به کشور های خاورمیانه از قبیل عراق, آذربایجان, اربیل عراق و ارمنستان فعالیت دارد .

فعالیت بازرگانی گروه روستاطب به همینجا ختم نمیشود : بازرگانی روستا طب پلاست دارای تیم متخصص در زمینه ساخت قالب های خاص و پیچیده, ظروف های آرایشی بهداشتی و شوینده می باشد و هرگونه ساخت قالب از شما مشتریان عزیز را به عهده میگیرد .

قابل توجه شما عزیزان شرکت تولیدی بازرگانی روستا طب پلاست متشکل از ۳ تیم قوی و متخصص و کاربلد می‌باشد :

metrics

تیم بازرگانی فروش و تبلیغات

development

تیم تولید و توسعه

cnc machine

طراحی و قالبسازی